24 Lut

Rusza konkurs rekomendacyjny IKZEonline Club.

Miło nam poinformować, że z dniem 1 lutego  ruszył program edukacyjno - rekomendacyjny na produkt  emerytalny IKZE. Organizatorem konkursu jest  rekomendowany dystrybutor produktów IKE PKO BP i IKZE PKO BP firma Barsky Financial Group sp. z o.o. Celem programu jest wypromowanie wśród jak największej ilości osób kont emerytalnych dających elastyczną możliwość budowania kapitału wraz z korzyściami podatkowymi.

 

 

Warunkiem udziału w konkursie jest założenie konta IKZE za pośrednictwem strony www.ikzeonline.pl  zaakceptowanie regulaminu konkursu oraz wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Uczestnik konkursu otrzyma nagrodę pieniężną za każdą osobę, która dzięki jego rekomendacji założy konto IKZE online przez wskazaną stronę. Aktywność promująca produkty IKZE PKO BP i IKE PKO BP jest uzależniona od inwencji twórczej Uczestnika konkursu. Można promować rozwiązania emerytalne na portalach społecznościowych, wśród swoich klientów, znajomych. Ważne by każda osoba, która się zdecyduje się na otwarcie konta IKZE online zadeklarowała dane osoby Rekomendującej.

 

Czas na promowanie Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego jest najlepszy teraz, ponieważ zaczynamy rozliczać PITy za 2015 i w załączniku PIT O większość z nas nie wpisze nic w rubryce związanej ze składkami na IKZE. Wpłacając na konto IKZE w tym roku już za rok otrzymasz zwrot podatku. Limit wpłat w 2016 roku na IKZE to 4 866 zł.

 

Zespół IKEIKZE.pl

Skomentuj

Wyniki inwestycyjne DFE

Otwórz rachunek PKO IKZE Online! przystąp online