O nas

Ikeikze.pl jest platformą informacyjną dla naszych Klientów oraz Partnerów zajmujących się dystrybucją produktów IKE i IKZE.

Staramy się przedstawić naszym Klientom w możliwie najprostszy sposób korzyści wynikające z posiadania produktów finansowych umożliwiających zwrot podatku, jego obniżenie lub jak w przypadku IKE zwolnienie z płacenia podatku od zysków kapitałowych. Za naszym pośrednictwem Klient ma możliwość otworzenia rachunku IKE, IKZE, dokonania transferu z innego rachunku IKE, IKZE i PPE jeżeli już taki rachunek posiada.

Monitorujemy na bieżąco informacje dotyczące produktów IKE i IKZE informując naszych Klientów o aktualnych zmianach.

Jesteśmy Partnerem biznesowym największej finansowej Grupy Kapitałowej w Polsce tj. PKO Banku Polskiego, współpracując z PKO BP BANKOWY Powszechnym Towarzystwem Emerytalnym zarządzającym PKO DFE (PKO Dobrowolnym Funduszem Emerytalnym).

Wybór Partnera z Grupy PKO Banku Polskiego był dla nas kluczowy. Dbając o interesy naszych Klientów chcieliśmy mieć Partnera, który gwarantuje bezpieczeństwo wpłacanych środków, jest renomowaną instyutucją finansową, a udział Skarbu Państwa jest dodatkowo dużym atutem. Duże znaczenie przy wyborze miały również dobre wyniki funduszu DFE, który jest zarządzany przez specjalistów z dużym doświadczeniem w zarządzaniu aktywami.

Dla Partnerów dajemy możliwość budowania biznesu w oparciu o dwie ścieżki kariery: Ekspert i Menedżer.

Ekspert to ścieżka dla osób/firm, które chcą by ich wynagrodzenie było zależne tylko i wyłącznie od własnej pracy, są nastawione na budowanie dodatkowego dochodu pasywnego w oparciu o sprawdzony model biznesowy.

Menedżer to ścieżka dla osób/firm posiadających własne zespoły sprzedażowe lub chcących zbudować takie zespoły. Wynagrodzenie jest wypadkową własnej sprzedaży oraz zarządzanego zespołu. W przypadku zainteresowania współpracą odwiedź dział Współpraca. Mamy najlepszą ofertę na rynku!

Wyniki inwestycyjne DFE

Otwórz rachunek PKO IKZE Online! przystąp online