Współpraca

Jeżeli jesteś osobą, która chce zmienić coś w swoim życiu zawodowym, ma dość sprzedaży produktów do których sama nie jest przekonana, chce uzyskać dodatkowy dochód, próbowała swoich sił w MLM to zapraszamy do naszego Programu  Rekomendacyjnego " IKZEonline Club". (regulamin, formularz zgłoszeniowy).

"IKZEonline Club" to program promujący produkty finansowe naszego Partnera PKO PTE, gdzie każda osoba będąca członkiem "IKZEonline Club" może otrzymać wynagrodzenie/nagrodę za każdą poleconą osobę, która przyłączy się do naszego Programu. Z nami możesz budować swój kapitał emerytalny, otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie i zwrot podatku dochodowego co roku.

 

Możesz zostać jedną z pierwszych osób, która w swoim środowisku, mieście, gminie czy województwie będzie promowała IKE, IKZE PKO PTE.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapoznaj się z regulaminem konkursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszam do współpracy,

 

Dariusz Barski

Dyrektor Sprzedaży

500 200 022

 

 

REGULAMIN KONKURSU IKZEonline Club >>>kliknij<<<

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>kliknij<<<

 


   Jeżeli chcesz nawiązać współpracę     

skontaktuj się,
po podpisaniu umowy o współpracy
otrzymasz login i hasło do
panelu dla Partnera z dostępem do:

  • materiałów szkoleniowych,
  • materiałów marketingowych,
  • aktualnego harmonogramu szkoleń,
  • szkoleń webinarowych
  

 

 

Logowanie dla współpracownikówWyniki inwestycyjne DFE

Otwórz rachunek PKO IKZE Online! przystąp online